Biuro Rachunkowe ARKA Sp. z o.o. - Dane kontaktowe

 

Biuro Rachunkowe ARKA Sp. z o.o. jest w trakcie wdrażania programu ISO 9001

Telefony / Fax
                 + 48 032 44 70 412
                 + 48 032 44 70 413
                 + 48 032 44 90 194
                 + 48 032 44 90 195

E-mail:

- Sekretariat - tel. kom: 693 536 603
                Asystent Zarządu - Aneta Mrozek
                               sekretariat@biuroarka.com.pl

- Dział Ksiąg Handlowych - tel kom: 661 927 639
                - Księgowa – Mirela Furtok
                               m.furtok@biuroarka.com.pl
                - Księgowa – Izabela Reczek
                               i.reczek@biuroarka.com.pl
                - Księgowa – Gabriela Wilczura 
                               g.wilczura@biuroarka.com.pl
                - Księgowa – Justyna Biesok
                               j.biesok@biuroarka.com.pl
                - Księgowy – Rafał Urban
                               r.urban@biuroarka.com.pl
                - Księgowy – Jakub Urban
                               j.urban@biuroarka.com.pl
                - Księgowa –  Anna Niebudek
                               a.niebudek@biuroarka.com.pl
                - Księgowa –  Ewa Rajwa
                               e.rajwa@biuroarka.com.pl

- Dział Książek Przychodów i Rozchodów - tel. kom: 695 385 744
                - Kierownik – Elżbieta Rybicka
                               e.rybicka@biuroarka.com.pl
                - Ksiegowa – Gabriela Witoszek
                               g.witoszek@biuroarka.com.pl
                - Księgowa – Monika Nowak
                               m.nowak@biuroarka.com.pl                    

    - Dział Kadr, Płac i ZUS
                - Kadrowa – Małgorzata Bierońska
                           m.bieronska@biuroarka.com.pl
   

Biuro Rachunkowe
ARKA Sp. z o.o.