Strona główna

 

Biuro Rachunkowe ARKA Sp. z o.o. jest w trakcie wdrażania programu ISO 9001

 

Biuro Rachunkowe ARKA Sp. z o. o. powstało w 2002 roku. Założenie profesjonalnego biura rachunkowego budzącego szacunek i zaufanie klienta, było celem i marzeniem właściciela. Na przestrzeni lat ARKA zyskała renomę wśród klientów oraz w urzędach. Biuro ARKA czynnie dąży do posiadania najwyższych kwalifikacji i uprawnień dotyczących wszelkich zagadnień finansowo księgowo -prawnych. Właściciel firmy posiada oczywiście uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy usługi w pełnym zakresie, bez względu na formę własności firm. W chwili obecnej obsługujemy ponad 100 podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, spółki osobowe i kapitałowe, osobowo-kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, spółki z kapitałem zagranicznym, przedstawicielstwa zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Nasza firma wdraża program ISO 9001. Audytorzy zewnętrzni czynnie współpracują z Naszymi trzema audytorami wewnętrznymi. Celem wprowadzenia programu ISO jest zapewnienie Naszych klientów o rzetelności i najwyższych kwalifikacjach pracowników Biura ARKA oraz o skuteczności prowadzonych w Naszej firmie procedur.

Obecnie w Naszej Firmie przygotowujemy dwóch najwybitniejszych pracowników do egzaminu na biegłego rewidenta i doradcę podatkowego.

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe
ARKA Sp. z o.o.